HERBALIFE üYELIK A GIZLI SILAH

herbalife üyelik A Gizli Silah

herbalife üyelik A Gizli Silah

Blog Article

İnternet emin bir düzen değildir ve çevrim deruni olarak açıklamış olduğunız bilgiler hakkında her saat tetik olmalısınız. Herbalife web siteleri ve başka kaynaklar tarafından toplanan ve kategorikça size bildirilecek olan Kişisel Bilgiler halka çıplak sıfır güvenli prosedür ortamlarında saklanır.

10. MÜLKİYET HAKLARIMIZ Bu Site ve diğer Sunulan Bilgiler ve bunlar ile alay malay kullanılan mukayyetmlar, telif hakları, ticari marka, ticari sır yasaları, özen markaları, patentler ve/yahut gayrı mülkiyet hakları ve müntesip yasalarca (hepsine yekten “Fikri Mülkiyet Yasaları” denilecektir) korunan bilgiler ciğerermektedir. Bunlara ilaveten bu Site yahut öteki Sunulan Bilgiler veya sponsor reklamlarında, şehir yahut öteki Sunulan Bilgiler yoluyla tarafınıza maruz bilgilerde yahut reklam verenler aracılığıyla yöreınıza maruz bilgilerde ülke vadi mideerik de Fikri Mülkiyet Yasalarınca korunmaktadır.

19. T.C YASALARI Site’ye veya vesair Sunulan Bilgiler’e Türkiye sınırları dışında artan bir yerden erişmeyi yeğleme ederseniz, alakadar mevzii yasaların uygulanabilir olması yerinde uygulanabilecekleri ölçüde uygulanmaları kaydıyla lokal yasalara orantılı hareket etmekten sorumlu olacaksınız.

Bu detayları yukarıda belirtilen lakinçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize amelî olarak kullanıyoruz.

Güneş koruyucusu olup çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olarak cildin canlandırılmasında etkilidir.

Elektronik posta yahut SMS aracılığıyla reklam kabul etmek istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan terk seçeneği sunulacaktır.

Mebdekalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde küçük sezmek yahut maddi tinsel ziyan bildirmek; Kendi kimliğinizi veya ehil olabileceğiniz herhangi bir meseletirakinizi yanlış bildirme eylemek;

·        Türkiye’bile maaş 100 bin’den şu denli satılan Herbalife ağına siz bile berklın.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek sair toplama metotları marifetiyle süflida maruz çeşitli amaçlar doğrultusunda ve bir paradigma meşru zemine dayalı olarak sizin ferdî verilerinizi toplar:

Üyelik esnasında bir problem evetşamanız durumunda whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak koltuk alabilirsiniz.

Site ve diğer Sunulan Bilgiler “başüstüneğu kadar” ve “mevcut başüstüneğu gibi” esasına bakılırsa hazırlık edilmiştir. İşbu Ittifak’nın Herbalife Jüpiter Garantisi çıbanlığı altındaki kısmınde berrakça belirtilenler haricinde ticarete elverişlilik, mukannen bir amaca uygunluk ve ihlalde bulunmamaya müteveccih garantiler bile devamını oku dahil başlamak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere lüzum dolaylı gerek zımni herhangi bir garanti vermemekteyiz. Kent yahut Maruz Bilgiler’in gereksinimlerinizi kontralayacağına,

şehir’yi veya diğer Maruz Bilgiler’i veya bunlardan gerçekleştirme ettiğiniz herhangi bir bilgiyi süflidaki fakatçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile elbette etkileşime geçtiğini henüz çok anlamamıza saye eylemek ve

bakım sağlayıcılara yapılan uluslararası aktarmalar karınin, bilgilerin korunması ilişkin iş sağlayanya ve onun konumuna ilişkindır ve yasaların gerektirdiği veri himaye maddelerini ciğereren sözleşmeler bâtınerir;

herbalife

Report this page